Analityk IT

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z obszaru ubezpieczeń poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Analityka IT

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Start: ASAP
Stawka: 90-120 pln netto+vat (dostosowane do posiadanego doświadczenia)

Zadania:

Realizacja analizy wymagań biznesowych,
Analiza systemowa,
Wsparcie procesu zakupowego.

Wymagania:

min. 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiza systemowa oraz biznesowa),
Doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności w systemach klasy frontend,
Znajomość notacji UML,
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej.

Oferujemy:

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
Elastyczność formy zatrudnienia umowa podwykonawcza

Previous Entries Specjalista ds. kadr Next Entries Internal Auditor