Asystent w Zespole Operacyjnego Wsparcia Wdrożeń i Obsługi Klienta

Nie boisz się zmian, które są nieodłącznym elementem rozwoju. Oczekujesz ich tak jak i my. Skupiamy wokół siebie ludzi o różnorodnych doświadczeniach i pomysłach. Łączą ich dwie rzeczy kreatywne podejście do zadań i zamiłowanie do innowacji. Jeśli masz twórczy umysł, w naszej przestrzeni jest miejsce również dla Ciebie.

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska.

Umowa na czas określony
Zakres obowiązków:

bieżąca obsługa klientów korporacyjnych

codzienne wsparcie klientów w zakresie produktów oraz usług Cash Management

obsługa dokumentacji związanej z prowadzeniem rachunku bankowego

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia lub rachunkowość) lub ostatnie lata studiów

mile widziane doświadczenie zawodowe w zbliżonym obszarze (preferowane w zakresie bieżącej obsługi klientów instytucjonalnych)

bardzo dobra znajomość aplikacji wchodzących w skład MS Office

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego mile widziana

Cechy osobowości i umiejętności:

dobra organizacja pracy, inicjatywa

elastyczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

W zamian proponujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Pracę w jednej z największych instytucji finansowych na świecie

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego w ramach struktur Banku

Przyjazną atmosferę pracy

Pakiet socjalny

Previous Entries Dyspozytor prac monterskich - izolacje termiczne Next Entries Kierowca b