Asystetnt/ka Specjalisty ds. rekrutacji

E&A spółka z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej t-groep skupiającej holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia. W Polsce działamy od 2000 roku, jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Zatrudnienia pod nr 385.

Do naszego oddziału Agencji Zatrudnienia w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/asystentki specjalisty ds. rekrutacji
w niepełnym wymiarze godzin.

Jeśli interesuje Cię możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu rekrutacji personelu, jesteś osobą dokładną i sumienną, znasz dobrze język angielski lub niemiecki oraz pakiet MS Office to właśnie Ciebie szukamy.

Do obowiązków asystenta/tki specjalisty ds. rekrutacji należy:
aktualizacja danych; skanowanie dokumentów; przeprowadzanie testów językowych; dokonywanie oceny kwalifikacji kandydatów; podpisywanie umów z kandydatem kierowanym do pracy za granicą.

Oferujemy:
pracę w renomowanej Agencji Zatrudnienia, pracę w młodym zespole, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość zgłębiania zagdanień z zakresu pośrednictwa pracy za granicą, nabycie praktycznych umiejętności z zakresu obsługi klienta.

Elastyczny wymiar czasu pracy.
Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres [Apply online]
Oferta pracy jest skierowana dla studentek/studentów.

Previous Entries Wydawca magazynowy Next Entries Operator wózka widłowego