Back-end developer z Symfony – zdalnie – Olsztyn

Podejmiemy współpracę z back-end developerem do stałem pracy na lata. W perspektywie kwartału – rozwój zawodowy i znaczny wpływ na działanie agencji.

Co będziemy razem robić? / Zadania:
– przygotujemy nowe funkcjonalności na WP lub J! – w oparciu o autorski plugin / komponent
– będziemy budować poważne projekty e-commerce w oparciu o Magento
– bądź gotowy do opracowywania back-end na rozmaite potrzeby

Wymagania:
– praktyczna znajomość PHP i praca z bazami danych
– praktyczna znajomość Symfony Framework
– praktyczna znajomość Magento
– znajomość baz danych relacyjnych i nierelacyjnych (Nosql : MongoDB)
– znajomość diagramów UML
– doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu komponentów / pluginów na potrzeby CMS (WordPress / Joomla / Magento)
– doświadczenie w pracy z API
– doświadczenie w trybie pracy home-office / samodzielność
– umiejętność pracy w zespole z umiejętnością bycia liderem
– zarządzanie projektami
– znajomość języka angielskiego

Co proponujemy:
– stabilne zatrudnienie UoP
– praca w systemie 100% home-office
– dostęp do szkoleń, e-booków branżowych
– praca w sympatycznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Previous Entries Murarz, Austria Next Entries Programista PHP