Doradca serwisowy BMW

Agencja Zatrudnienia Kbti poszukuje dla Klienta, Dealera BMW, pracownika na stanowisko: Doradca Serwisowy.
Firma jest pierwszym dealerem marki BMW w województwie świętokrzyskim. Jest także jedynym salonem BMW na świecie, który otrzymał Złoty Certyfikat BMW AG potwierdzający wprowadzenie wysokich standardów ekologicznych.
Salon o powierzchni 4500 m2 mieści się w Kielcach przy ul. Wystawowej 2.
Inwestycja rozpoczęła się w październiku 2013 roku, a salon rozpoczął swoją działalność w styczniu 2015 roku.

Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki:
– obsługa klienta w serwisie mechanicznym
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów
– praca na bazie danych klientów serwisowych (CRM)
– przyjmowanie i wydawanie pojazdów klientom
– otwieranie, prowadzenie oraz zamykanie zleceń serwisowych
– przygotowywanie oferty handlowej na usługi serwisu mechanicznego
– rozliczanie zleceń serwisowych
– przygotowywanie dokumentacji na potrzeby napraw gwarancyjnych
– przygotowywanie i przedstawianie oferty handlowej na akcesoria
– sprzedaż usług serwisu mechanicznego
– współdziałanie z istniejącymi partnerami biznesowymi oraz nawiązywanie nowych kontaktów
Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) techniczne
– minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– umiejętności handlowe i negocjacyjne
– dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
– prawo jazdy kategorii B
– dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
– znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
– wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne / komunikatywność
– orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów
– wiedza i umiejętności w obszarze przygotowywania raportów i analiz
– samodzielność w działaniu
Oferujemy:
– odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– pracę w młodym, energicznym zespole
– zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową
– możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
– wynagrodzenie w systemie premiowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: [Apply online], w tytule: Doradca Serwisowy BMW.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″

Previous Entries Junior Security Engineer IAM