Doradca Techniczno – Handlowy

Agencja doradztwa Personalnego PGB HR dla swojego Klienta, firmy zajmującej się systemami bezpieczeństwa, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Reprezentowanie firmy na terenie województwa mazowieckiego.
Pozyskiwanie nowych klientów.
Podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami.
Przygotowywanie ofert handlowych.
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Doradztwo techniczne z zakresu systemów zabezpieczeń.
Konfiguracja urządzeń.

Wymagania:

Preferowane wykształcenie wyższe (elektronika, elektrotechnika, automatyka, marketing) nie jest to warunek konieczny.
2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży elektroinstalacyjnej (szczególnym atutem będzie doświadczenie w systemach zabezpieczeń)
Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.
Wysoka kultura osobista.
Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Udział w profesjonalnych szkoleniach – również zagranicznych.
Udział w targach międzynarodowych.
Duże możliwości rozwoju i samorealizacji.

Previous Entries Telefoniczny Doradca Klienta Next Entries Mechanik Samochodowy (praca od zaraz)