Dyrektor IT – E-commerce

Podsumowanie / Job summary:
Naszym Klientem jest znana, wyróżniająca się na rynku firma z sektora E-commerce. Obecnie, w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Technologicznego, z doświadczeniem w branży.

Kogo szukamy / Profile description:
Doświadczenie w branży e-commerce (preferowane sklepy internetowe) jest wymagane,
Doświadczenie w zakresie zarządzania procesem wytwarzania oprogramowania z obszaru IT lub E-commerce: CMS / CRM / WMS / ERP,
Doświadczenie przy realizacji projektów z zakresu oprogramowania w E-commerce/Detalu,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym,
Innowacyjność, umiejętność tworzenia strategii IT.

Opis stanowiska / Job description:
Zarządzanie zespołem (programiści, testerzy) dedykowanym do projektów budowy/rozbudowy/utrzymania obecnych aplikacji internetowych i intranetowych, odpowiedzialność za zespół i realizację prac,
Zarządzanie procesem tworzenia oprogramowania, systemów i aplikacji,
Udział w projektach z zakresu E-commerce dla B2C i B2B oraz wspierających E-commerce,
Tworzenie strategii technologicznej firmy.

Oferujemy / We offer:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
Duża samodzielność i decyzyjność na stanowisku,
Ciekawe wyzwania i projekty,
Atrakcyjny pakiet benefitów.

Previous Entries Kierowca C+E bazy W POLSCE 2/2, 2/1 KONKRET Next Entries Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta