Elektryk

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

Dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń pod kątem elektrycznym
Usuwanie awarii

Przeprowadzanie remontów maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych

Kontrolowanie stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek i czujników zbliżeniowych
Prowadzenie książki ruchowej

Wymagania:

Wykształcenie elektryczne minimum zawodowe

Uprawnienia SEP do 1kV lub bez ograniczenia napięcia

Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane

Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Dyspozycyjność

Chęć nauki i motywacja do pracy

Sumienność

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie: 15-16 PLN brutto / h + dodatki za dyspozycyjność w wysokości 500 PLN Brutto + premie

Pracę od zaraz

Pracę w systemie 4 brygadowym

Pracę bez presji, w przyjaznej atmosferze

Możliwość awansu i podwyżek

Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy dla osób mieszkających powyżej 40 km od miejsca pracy

Previous Entries Dyspozytor prac monterskich izolacji termicznej Next Entries specjalista ds. transportu i logistyki