HR Business Partner

Dla naszego Klienta, firmy branży informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie
kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY HANDLOWIEC LUB HANDLOWIEC W BRANŻY IT
Lokalizacja: Szczecin Centrum

OPIS STANOWISKA:
– pozyskiwanie nowych klientów
– rozwój sieci partnerów na terenie całej Polski
– opieka nad obecnymi partnerami firmy
– przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień
-aktywna współpraca z producentem produktu
– praca głównie stacjonarna w biurze w Szczecinie
-delegacje przeważnie jeden raz w tygodniu na terenie całej Polski

OFERUJEMY:

– interesującą, pełną wyzwań pracę
– dużą samodzielność działania
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
– służbowy laptop oraz telefon
– szkolenia produktowe

WYMAGANIA:

– doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze sprzętu IT
– mile widziane wykształcenie informatyczne/techniczne
– angielski na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy kat. B

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w
języku polskim z dopiskiem HANDLOWIEC W BRANŻY IT na adres mailowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.
(Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia
procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: …… E-mail: [Apply online]
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Previous Entries SUPER PRACA Spawacz MIG/MAG -wysokie zarobki+mieszkanie za darmo OD ZARAZ Next Entries Asystent/ka Dyrektora po filologii germańskiej