Inżynier Jakości Produkcji

Agencja doradztwa Personalnego PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
Planowanie i nadzór nad jakością nowych uruchomień.
Zarządzanie dokumentacją jakościową.
Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji FMEA.
Współtworzenie analiz statystycznych.
Nawiązywanie współpracy z Klientem w przypadku specyficznych wymagań.
Analiza projektów pod względem zwiększenia jakości.
Udział w audytach zewnętrznych.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne lub o profilu związanym z jakością.
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość zagadnień z zakresu APQP, MSA, SPC, PPAP.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Gotowość do podróży służbowych 2-3 razy w miesiącu.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Pracę dla międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system motywacyjny.
Świadczenia socjalne, ubezpieczenie, kartę MultiSport.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Previous Entries Analityk internetowy Next Entries Dyspozytor prac monterskich - izolacje termiczne