KELNER/KELNERKA!

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta renomowanej sieci hoteli
kandydatów na stanowisko:

KELNER

Miejsce pracy: Van Der Valk Airporthotel, Dusseldorf / Niemcy

Zakres obowiązków:
– obsługa kelnerska gości i klientów Hotelu z zachowaniem wysokich standardów
– czynności związane z obsługą kelnerską konferencji, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych
– nadzór nad powierzonym sprzętem gastronomicznym
– dbałość o estetykę restauracji i sal konferencyjnych.

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:
– doświadczenia związanego z obsługą kelnerską
– znajomości języka niemieckiego z stopniu minimum komunikatywnym
– mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresy gastronomii
– zorientowania na wysoki standard obsługi gości oraz wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:
– organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Niemiec
– zakwaterowanie (odpłatnie)
– opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres [Apply online] w tytule wpisując:
Kelner/Kelnerka.

Previous Entries POMOCNIK PRODUKCJI Next Entries Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych Norwegia