Kierowca b

Firma GlobalCod Piotr Białecki, poszukuje kierowców kat. B, do przewożenia ładunków na terytorium Europy

Kierowca b
Miejsce pracy: Konin

Obowiązki:
– wykonywanie poleceń spedytora
– jazda Busem do 3,5t po Polsce lub Europie
– wypełnianie listów przewozowych CMR( po uprzednim szkoleniu)
– dbanie o estetykę własną i auta
– zabezpieczanie przewożonych ładunków( po uprzednim szkoleniu)

Wymagania:
– Uczciwość
– Sumienność
– znajomość topografii europy
– prawo jazdy kat B minimum od 2 lat

Oferujemy:
– do 4900 zł netto(po europie w systemie 4/1)
– zadaniowy czas pracy
– Europia system 4/1 lub 3/1
– miejsce pracy terytorium Całej Europy

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Previous Entries Asystent w Zespole Operacyjnego Wsparcia Wdrożeń i Obsługi Klienta Next Entries Kierowca C+E bazy W POLSCE 2/2, 2/1 KONKRET