Kierowca kat. C – wywrotki

Wizbud Sp. z o.o. – firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym, działająca w zakresie szeroko pojętego budownictwa kolejowego ,a także sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i odwodnień drenarskich, poszukuje Kierowcy kat. C – wywrotki.

Opis stanowiska:
Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne.
Wymagania:
uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów ciężarowych: wywrotek 4 i 3 osiowych: prawo jazdy kat. c
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
samodzielność i zaangażowanie,
znajomość przepisów BHP i P.Poż.,
dbałość o powierzone mienie,
gotowość do pracy w delegacji budowy na terenie całej Polski.

Oferujemy:
pracę w nowoczesnej firmie budowlanej,
umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
pracę w przyjaznej atmosferze,
możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.

Chętnych prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Previous Entries Kierowca C+E Anglia - wywrotka RZETELNY PRACODAWCA Next Entries Pracownik produkcji - obsługa mieszalnika