Kierownik działu Rekrutacji

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się agencji pośrednictwa pracy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:
Wyszukiwanie i obsługa klientów,
Zarządzanie działem Rekrutacji,
Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz nadzór nad wszystkimi aktualnie prowadzonymi procesami,
Tworzenie profili kandydatów,
Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych,
Weryfikacja kandydatów pod względem zgodności z wymaganiami,
Tworzenie opisów wybranych kandydatów,
Tworzenie bazy kandydatów,
Kontakt z klientami.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,
Mile widziana znajomość języka włoskiego,
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki psychologia, pedagogika, zarządzanie zasobami ludzkimi),
Praktyczna znajomość prawa pracy,
Znajomość nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych i HR,
Komunikatywność i otwartość,
Odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w działaniu,
Umiejętność samodzielnego zarządzania różnymi projektami rekrutacyjnymi,
Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
Znajomość MS Office oraz urządzeń biurowych,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz Listem Motywacyjnym na adres [Apply online] W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. [Certyfikat MPiPS: 540]

Previous Entries Praca inwentaryzacyjna dorywczo! Next Entries Back-end developer z Symfony - zdalnie - Wrocłąw