Kierownik magazynu/ Zakupowiec

Progresso dla swojego Klienta, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik magazynu / zakupowiec
Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:
Samodzielna koordynacja wszelkich działań w obrębie magazynu bieżące zamówienia oraz dostawy,
Nadzór na kompletacją zamówień,
Wyszukiwanie nowych produktów,
Odpowiedzialność za sprzęt oraz wyposażenie magazynu,
Pozytywna współpraca z innymi działami firmy,
Tworzenie dokumentacji i nadzór nad jej prawidłowością,
Koordynacja pracy podległego zespołu,
Raportowanie wykonania powierzonych zadań.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,
Wykształcenie minimum średnie – preferowane kierunkowe,
Doświadczenie w planowaniu oraz koordynacji transportu,
Doświadczenie w kontakcie z dostawcami oraz w przygotowywaniu zamówień,
Samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność za podjęte działania,
Umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy własnej i innych,
Umiejętność podejmowania decyzji,
Znajomość systemów magazynowych,
Mile widziana znajomość systemu handlowego COMARCH OPTIMA.

Co oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Stabilne warunki zatrudnienia,
Atrakcyjne warunki finansowe,
Interesującą i samodzielną pracę,
Możliwość rozwoju.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: [Apply online]
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Previous Entries AR Accountant with English Next Entries KIEROWCA CE 3/1 PLANDEKA WUPPERTAL NA NIEMIECKIEJ UMOWIE DOBRY PRACODAWCA