Komisjoner

BERGERMANN – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na
terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli
decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach
wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów.
Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na
stanowisko:

Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy, Wustermark
Nr referencyjny: KOM/21/11/2016

Opis stanowiska
komisjonowanie owoców i warzyw, praca na akord

Wymagania
silni mężczyźni w wieku 18-35 l
znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym(m.in znajomość liczb dwucyfrowych)

Oferujemy
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę :
250 skrzynek = 8,50 Euro brutto / godzine
300 skrzynek = 10,20 Euro brutto/ godzine
350 skrzynek = 11,90 Euro brutto/ godzine
380 skrzynek = 12,92 Euro brutto/ godzine
400 skrzynek = 13,70 Euro brutto / godzine
praca w wymiarze 6-8 godzin dziennie:
poniedziałek- czwartek ( od 9.30- wszystko zapakowane)
piątek ( 9.00- wszystko zapakowane)
sobota- wolne
niedziela ( 9.00- wszystko zapakowane)
umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] wpisując w tytule
KOM/21/11/2016

Previous Entries Samodzielna/y Księgowa/y Next Entries Konsultant ds rozwoju rynku (z orzeczeniem) - zdalnie - Zielona Góra