Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
– przedstawianie ofert handlowych małym i średnim firmom,
– mailowy i telefoniczny kontakt z Klientem,
– dostosowywanie produktów do potrzeb przedsiębiorcy.

Oferujemy:
– stawkę godzinową + premie dzienne,
– comiesięczną prowizję naliczaną od obrotu,
– stałe godziny pracy 8:0016:00 (minimalna ilość godzin do wypracowania w tygodniu 25h),
– pracę w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS, z możliwością przejścia na umowę o pracę po upłynięciu okresu próbnego,
– rozpoczęcie pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o składanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Wymagania:
– kreatywność i pomysłowość,
– chęć i pozytywne nastawienie do pracy,
– rozpiera Cię energia, a z ust nie schodzi uśmiech
—> Nie wahaj się, czekamy właśnie na Ciebie!

Previous Entries MONTER OPON POSZUKIWANY ! Praca w Niemczech na umowę ! Atrakcyjne wynagrodzenie ! Next Entries Samodzielna/y Księgowa/y