Młodszy Specjalista ds. zakupów

Firma RENA Polska Sp. z o.o. – świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty

Oczekiwane kwalifikacje:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość pakietu MS Office
Komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
Prawo jazdy kat. B
Zdolności negocjacyjne
Wysoki poziom komunikatywności, elastyczności i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

Umiejętność czytania rysunku technicznego
Doświadczenie w pracy z systemem ERP
Gotowość do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Zakres obowiązków:

Opracowywanie danych dotyczących dostawców (warunki dostaw, warunki płatności) oraz zakupów (pochodzenia towarów)
Samodzielne określanie zapotrzebowania z wykorzystaniem dostępnych systemów informatycznych
Opracowywanie i realizowanie zamówień oraz umów
Zakup materiałów, części technicznych oraz usług z uwzględnieniem jakości, kosztów, terminów
Administrowanie zamówieniami i umowami oraz kontrola uzgodnionych warunków dotyczących jakości, terminów, faktur itp.
Opracowywanie reklamacji ilościowych we współpracy z działem Kontroli jakości jak również ustalanie, podejmowanie i realizowanie działań zapobiegawczych
Utrzymywanie i rozbudowywanie siatki dostawców
Utrzymywanie zapasów magazynowych na określonym poziomie
Współpraca z działami produkcyjnymi, kontroli jakości oraz magazynem.

W zamian pracodawca oferuje:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
Elastyczny czas pracy
Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych)
Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
Bogaty pakiet socjalny m.in.: częściowy zwrot kosztów dojazdu, bony świąteczne, imprezy integracyjne, paczki i wyjazdy dla dzieci, ubezpieczenie grupowe
Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną

Previous Entries Head of Software Engineering Team Next Entries Reporting Specialist (system Oracle)