MONTER KONSTRUKCJI STAL. / Niemcy – od zaraz ! ! !

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja zajmująca się pośrednictem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

MIEJSCE PRACY: Baden Württemberg, Bayern, Ruhrgebiet
DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz na czas nieokreślony

OBOWIĄZKI:
– montaż konstrukcji stalowych prefabrykowanych, praca na wysokości i na podestach ruchomych (podnośnik, wysięgnik), czytanie rysunku technicznego

WYMAGANIA:
– własne auto ! ! !
– przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego ! ! !
– wykształcenie branżowe ! ! !
– mile widziana umiejętność spawania elektrodą

OFERUJEMY:
– wynagrodzenie brutto: 10,50 € brutto / godz.
– dieta 3.50 € netto / godz.
– praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
– zakwaterowanie płatne przez pracownika (15 20 € za dobę)

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: [Apply online]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Previous Entries KUCHARZ / KUCHARKA - Cottbus / Niemcy - od zaraz !!! Next Entries Poszukiwany ZBROJARZ - BETONIARZ / wyn. 10,50 € + dieta 3,50 € / Pilne !