Praca inwentaryzacyjna dorywczo!

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje osób chętnych do inwentaryzacji:

Miejsce pracy: Wrocław
C. H. Magnolia Park

Obowiązki:
Liczenie asortymentu,
Skanowanie produktów,
Praca inwentaryzacyjna w sklepie z artykułami biurowymi.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych,
Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń do skanowania towarów,
Umiejętność sprawnego liczenia,
Dyspozycyjność około 10 h,
Ukończone 18 lat,
Umiejętność pracy w zespole,
Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
Sumienność i uczciwość.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie,
Możliwość dalszej współpracy przy innych projektach,
Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: [Apply online] W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Previous Entries Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych Norwegia Next Entries Kierownik działu Rekrutacji