PRACOWNIK BIUROWY – PRAKTYKANTKA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690.
Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Dla wsparcia procesu rekrutacyjnego poszukujemy: pracownika biurowego praktykantki ze znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:
– Obsługa programu rekrutacyjnego,
– Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
– Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim,
– Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych,
– Umawianie spotkań z kandydatami,
– Wykonywanie zleconych prac biurowych.

Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
– Doświadczenie w pracach biurowych,
– Znajomość pakietu Open Office,
– Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
– Wykształcenie min. średnie,
– Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
– Doświadczenie w branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem,
– Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
– Entuzjazm, sumienność, systematyczność w wykonywaniu powieżonych zadań,

Oferujemy:
– Pracę w młodym zespole,
– Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
– Możliwości rozwoju,
– Niezbędne narzędzia pracy,
– Atrakcyjne warunki pracy wynagrodzenie + system premiowy,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny …… lub przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na maila [Apply online].
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Previous Entries Specjalista ds. obsługi klienta (wsparcie techniczne) w języku niemieckim Next Entries Praca w gastronomii