Pracownik porządkowy

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis
do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych
pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Chocianów
NR REF. S/65/16

Obowiązki na stanowisku pracy:

– sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych,
– realizowanie prac porządkowych zgodnie z harmonogramem,

Od kandydatów oczekujemy:

– dobrej organizacji pracy,
– dyspozycyjności,
– orzeczenia lekarskiego o niepełnosprawności,
– chęci do pracy.

OFERUJEMY:

– umowa o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

Previous Entries Cieśla szalunków metalowych Nr 120 Next Entries Elektryk, niemiecka umowa o prace!