Pracownik produkcji (Czechy)

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowiska produkcyjne w zakładzie znajdującym się w Czechach.
Miejsce pracy: Kurim

Obowiązki:
Montaż podzespołów elektrycznych dla różnych branż, w tym dla przemysłu samochodowego, systemów transmisji danych.
Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
– chęć podjęcia pracy na terenie Czech.
Oferujemy:
Zarobki: od 14 PLN/godzina netto
Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni), możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy.
Umowa o pracę (wstępnie na okres próbny) z możliwością przedłużenia.
Lokalizacja: Kuřim (15 km od Brno)
Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: [Apply online] w tytule: Pracownik produkcji-Czechy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Previous Entries SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA/OFERENT Next Entries IT Support Engineer IBMi (iSeries)