Pracownik techniczny

Agencja Pracy Tymczasowej Grupa Progres wpisana w rejestr pod numerem 5088, poszukuje osób do pracy.

Miejsce pracy: Józefów

Obowiązki:
mycie elementów optycznych
lakierowanie elementów optycznych
Wymagania:
umiejętności manualne przy pracy z kruchymi i delikatnymi elementami (soczewki, pryzmaty)
dokładność i sumienność w wypełnianiu obowiązków
precyzja w wykonywaniu powierzonych prac
obowiązkowość
dyscyplina pracy
umiejętność szybkiego uczenia się nowych procedur i zasad w postępowaniu z elementami optycznymi
Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
2. Atrakcyjne wynagrodzenie.
3. Możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″

Previous Entries Senior Statutory Accountant with Portuguese Next Entries Kierowca – Operator Wozidła Przegubowego