Projektant Elektryk

AP VECTOR (KRAZ 11459) Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, usług i budownictwa. Pomagamy rozwinąć skrzydła najlepszym specjalistom rekomendując ich umiejętności i doświadczenie rzetelnym firmom.

Aktualnie dla klienta, który specjalizuje się w budowie linii i stanowisk zrobotyzowanych dla przemysłu samochodowego szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: B/08/4
Obowiązki:
Projektowanie systemów sterowania
Tworzenie dokumentacji wykonawczej
Zabezpieczenie realizacji projektów automatyki w zakresie hardware
Wsparcie realizacji w ramach systemu sterowania
Tworzenie wycen do zapytań ofertowych
Wymagania:
Wykształcenie wyższe -mechatronika lub elektrotechnika
Minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Praktyczna znajomość programu EPLAN P8
Umiejętność czytania i rysowania schematów automatyki przemysłowej
Prawo jazdy kat. B
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
Mile widziane doświadczenie w branży Automotive
Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od projektów
Karta Multisport oraz szkolenia językowe
Elastyczny czas pracy

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″

Previous Entries Młodszy Dyspozytor Transportu Next Entries Młodszy Księgowy (K/M)