Recepcjonistka / Recepcjonista

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Legionowo

Zadania:
bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów dbanie o wizerunek recepcji, udzielanie wszelkich niezbędnych informacji wspieranie promocji obiektu

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku biegła znajomość języka angielskiego warunek konieczny! pozytywne nastawienie do klientów oraz wykonywanej pracy wysoka kultura osobista i dobra prezencja gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem preferowany rejon zamieszkania okolice Legionowa, Jabłonny, Chotomowa

Oferujemy:

pracę w międzynarodowym środowisku szansę na zdobycie doświadczenia u renomowanego pracodawcy elastyczne formy zatrudnienia

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.”
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Previous Entries Księgowa ds. kontroli faktur Next Entries KELNER EVENTOWY