Regionalny Kierownik Sprzedaży

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki

Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klientów w powierzonym regionie
Pozyskiwanie nowych kontraktów
Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z
Klientami firmy
Realizacja strategii sprzedażowej oraz raportowanie wyników swojej działalności
Przygotowanie ofert oraz przeprowadzanie negocjacji umów handlowych
Monitorowanie potrzeb rynku i analiza konkurencji.
Aktywna współpraca z zespołami sprzedażowymi.
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej
Znajomość rynku pracodawców potencjalnych klientów, mile widziana rozbudowana sieć kontaktów biznesowych
Znajomość przepisów praca pracy i ustawy o pracownikach tymczasowych.
Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich wykorzystywania.
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.
Umiejętność kierowania projektami.
Ukierunkowanie na cel i umiejętność brania odpowiedzialności.
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Bardzo dobra znajomość Microsoft Office
Samodzielność.
Kreatywność
Wysoka kultura osobista.
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie bazowe + dodatkowe prowizyjne)

Możliwość zdobycia gruntownego doświadczenia

Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Previous Entries Praktykant/ka ds. Online Marketingu z językiem czeskim i/lub słowackim Next Entries Pracownik produkcji