Rekruter ze znajomością języka francuskiego

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690.
Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Dla wsparcia procesu rekrutacyjnego poszukujemy

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
– Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych,
– Sprawdzanie znajomości języka francuskiego u kandydatów do pracy,
– Przygotowywanie, weryfikacja profili kandydatów w języku francuskim,
– Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy,
– Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami – kontrahentami w języku francuskim,
– Pozyskiwanie nowych kontrahentów z Francji

Wymagania:
– Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
– Biegła znajomość języka francuskiego (warunek konieczny),
– Wykształcenie minimum średnie,
– Mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji,

Oferujemy:
– Umowę o pracę na pełen etat,
– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
– Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
– Atrakcyjne wynagrodzenie plus jasny system premiowy,
– Stabilną pracę w zgranym zespole,
– Szkolenia i rozwój osobisty,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Previous Entries Praca w hotelarstwie Next Entries IT Specialist – Application Servers Engineer