Specjalista ds. BHP

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy działającej m. in. w branży konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP
Lokalizacja: Szczecin

OPIS STANOWISKA:
– nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP na hali produkcyjnej
– propagowanie kultury BHP w firmie z naciskiem na prewencję
– sporządzanie raportów oraz sprawozdań z obszaru BHP
– udzielanie instruktaży stanowiskowych

NASZ KLIENT OFERUJE:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie miesięczne uzależnione od wyników
– pracę w firmie znanej jako wiodący pracodawca w branży stalowej

WYMAGANIA:
-min. 2-letnie doświadczenie (preferowane z branży produkcyjnej)
– gotowość do pracy zmianowej (2 i 3 zmiana)
– zdecydowanie, dynamizm, pewność siebie
– bezkompromisowość w stosunku do przestrzegania zasad BHP

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem Specjalista ds. BHP na adres mailowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: …… E-mail: [Apply online]
http://www.lsj.pl/experts| http://www.lsj.pl

Previous Entries Elektryk, niemiecka umowa o prace! Next Entries PRACOWNIK MAGAZYNOWY POSZUKIWANY ! Praca w Niemczech na umowę - Atrakcyjne wynagrodzenie !!