Specjalista ds. kadr

Opis stanowiska:

prowadzenie wybranych projektów rekrutacyjnych (głównie zatrudnianie osób z zagranicy we współpracy z agencjami pracy)

sporządzanie umów o pracę, wprowadzanie zmian, prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia m.in. dokumentacji personalnej, akt osobowych

kontakty z kierownikami poszczególnych działów i realizacja zadań z zakresu potrzeb personalnych w organizacji

kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

dbanie o pozytywne relacje między pracownikami a Zarządem firmy

monitorowanie, rozliczanie i raportowanie czasu pracy (systemy elektronicznego odczytu)

motywowanie i dbanie o rozwój pracowników

tworzenie sprawozdań z bieżącej pracy

Wymagania:

doświadczenie w pracy w dziale personalnym lub w agencji pracy tymczasowej

znajomość warunków zatrudnienia cudzoziemców

zorientowanie w przepisach prawa pracy

biegłość w obsłudze programów MS Office

umiejętność prowadzenia akt osobowych

Mile widziane:

komunikatywna znajomość języka rosyjskiego

umiejętność naliczania wynagrodzeń

znajomość sposobów raportowania ZUS, GUS, US

umiejętność rozliczania urlopów

Oferujemy:

pracę w rozpoznawalnym przedsiębiorstwie

zatrudnienie na pełen etat bezpośrednio w firmie

stabilność zatrudnienia

atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki socjalne, benefity i premie

komfortowe warunki pracy, współpracę z kompetentnymi osobami

Oferta pracy stałej.
Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie – nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić – przekaż informację dalej.

Kontakt do konsultanta: [Apply online], ……

Previous Entries Kierowca – Operator Wozidła Przegubowego Next Entries Analityk IT