Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów z j. czeskim

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej która otwiera nowe Centrum Usług Wspólnych w Katowicach, poszukujemy obecnie Kandyata/ Kandydatki na stanoiwisko Inside Sales Specialist.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie grupy kluczowych Klientów; analizowanie zamówionych przez nich produktów, kontaktowanie się z zespołem produkcyjnym, potwierdzanie dostępności produktów; optymalizację łańcuchów dostaw. Twoją rolą będzie również odpowiadanie na zapytania ze strony zarówno nowych, jak i dotychczasowych Klientów odnośnie nowych produktów lub zamówień. Inside Sales Specialist współpracuje z wieloma działami firmy, między innymi z zespołem planowania dostaw oraz planowania produkcji.

Twoim zadaniem będzie wspieranie Klientów w całej Europie, z największym naciskiem na portfolio Klientów czeskich- znajomość języka czeskiego będzie więc kluczowa dla tej roli. Idealny Kandydat musi również biegle komunikować się w j. angielskim.

Poszukujemy osoby proaktywnej, ambitnej i samodzielnej. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku/ w środowisku Customer Service jest mile widziane, ale nie konieczne.

Uprzejmie informujemy że pierwsze tygodnie pracy zlokalizowane będą w biurze przyfabrycznym w Częstochowie (firma zapewnia transport Katowice- Częstochowa).

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca- nie czekaj! Aplikuj!

Previous Entries Młodszy handlowiec w branży IT Next Entries Przedstawiciel Handlowy - branża opakowań