SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA/OFERENT

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: 10/07/SPO
Obowiązki:
opracowywanie projektów oświetlenia
opracowywanie ofert cenowych dla klientów
tworzenie modeli oraz projektów iluminacji użyteczności publicznej
doradztwo z zakresu techniki świetlnej

Wymagania:
dobra znajomość branży oświetleniowej, rynku architektów i projektantów elektrycznych
znajomość programów do projektowania oświetlenia
znajomość programów Auto Cad, Dialux
znajomość obsługi Pakietu Ms Office
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
skorzystania z karty Multisport,
dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
skorzystania ze środków ZFŚS
aktywnej integracji z koleżankami i kolegami

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″

Previous Entries Doradca Klienta Next Entries Pracownik produkcji (Czechy)