specjalista ds. transportu i logistyki

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.
Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/
Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe – logistyka

min. 8 lat doświadczenie w obszarze transportu, logistyki, łańcucha dostaw
znajomość branży TSL
umiejętność analitycznego myślenia
umiejętność pracy pod presją czasu
nastawienie na cel
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana

Zakres obowiązków:
organizacja i optymalizacja procesu planowania transportu
koordynacja zamówień
współpraca z podwykonawcami
nadzór nad dokumentacją od przewoźników
nadzór nad sposobami pakowania wysyłek według wytycznychOferta:
umowa o pracę
liczne szkolenia wdrożeniowe

Previous Entries Elektryk Next Entries Trener z zakresu księgowości