TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA

Farmacja od Serca Sp. z o.o. jest małą firmą rodzinną, założoną w 2004r przez małżeństwo farmaceutów i na co dzień przez nich prowadzoną. Celem powstania firmy było stworzenie Aptek od Serca, w których najważniejszą osobą jest zawsze PACJENT. Nasi farmaceuci OD SERCA zawsze wiedzą, że najważniejszym ich celem jest pomoc każdemu PACJENTOWI. Aktualnie istnieje 6 aptek w Warszawie oraz 1 w Radzyminie, a wszystkie z nich cieszą się bardzo dobrą opinią.
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA – WARSZAWA
Wymagania:
– wykształcenie farmaceutyczne
– chęć niesienia pomocy pacjentom, troska o ich potrzeby
– chęć do nauki
– życzliwość
– zaangażowanie
– uczciwość
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub część etatu (jesteśmy elastyczni)
– pracę w małej rodzinnej firmie prowadzonej przez farmaceutów
– atrakcyjne wynagrodzenie płacone na czas
– jasno określony system premiowy
– liczne dodatkowe bonusy finansowe
– prywatną opiekę medyczną
– codzienną naukę i zdobywanie doświadczenia, opiekę merytoryczną podczas stażu
– dużą ilość szkoleń podnoszących kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe)
– możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w dodatkowych ciekawych projektach
– możliwość skupienia się na merytorycznej obsłudze pacjentów (brak targetów, rozliczania sprzedaży itp..)
– pracę w zgranym i życzliwym zespole farmaceutów OD SERCA

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Previous Entries Obsługa klienta (PLAY) - Krosno Odrzańskie Next Entries PRACA PRZY WYDAWANIU POSIŁKÓW (Warszawa)